Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601
O nas – Sew-met

O nas

typewriter-246x300
2-246x300
1

Firma SEW-MET została założona w 2006 roku w miejscowości Goczałkowice-Zdrój. Od 2008 roku w związku z stałym wzrostem produkcji firma przeniosła się do Czechowic-Dziedzic na teren byłej Śląskiej fabryki kabli. W tym samym czasie podjęto decyzje o budowanie własnej hali produkcyjnej. W 2012 roku całość produkcji została przeniesiona do Ligoty koło Bielska-Białej. W skład oferty wchodzą usługi z zakresu wytwarzania specjalistycznych narzędzi, form i wykrojników, urządzeń, głowic i elementów prototypowych do przemysłu m.in. kablowego, motoryzacyjnego, gumowego itp., remonty maszyn i wiele innych.

2

Obróbka metalu i projektowanie to podstawowe filary działalności firmy. Najwyższa jakość i niezawodność wyrobów oraz wysoki poziom usług pozwoliły na wprowadzenie w 2015 roku systemu zarządzania jakością ISO 9001.

3

Firma od początku swojej działalności przywiązuje dużą wagę do poziomu wykwalifikowania kadry pracowników. Kadra inżynierska, narzędziowa oraz bezpośrednio-produkcyjna posiada doświadczenie poparte długoletnią praktyką w branży. Zlecenia zarówno seryjne jak i specjalistyczne realizujemy z wysoką starannością tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania zleceniodawcy. Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowane zaplecze maszynowe pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień, co potwierdza grono zadowolonych klientów oraz gwarancja udzielana na wykonane narzędzia.

Accessibility
Zamknij opcje