Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601
Jakość i środowisko – Sew-met

Jakość i środowisko

Dbając o środowisko, stawiamy sobie za cel minimalizowanie negatywnego wpływu działalności na otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz zapewnienia pracownikom bezpiecznych i zdrowych warunków pracy.

Najbardziej znaczącymi kwestiami środowiskowymi w działalności firmy są:

  • Minimalizowanie odpadów przemysłowych poprzez efektywne wykorzystywanie surowców.
  • Stosowanie recyklingu – umowy z odbiorcami złomu-wiórów stalowych i metali kolorowych, odpadów komunalnych, udokumentowane kartami odbioru odpadów.
  • Oznakowanie łatwopalnych substancji oraz składowanie ich w bezpiecznych i przewiewnych miejscach.
  • Zastosowanie separatora substancji ropopochodnych w celu oczyszczenia wód opadowych i roztopowych.

Regularnie monitorujemy i nadzorujemy nasze procesy, porównując wyniki z ustanowionymi celami, dążąc do ciągłej poprawy parametrów. Nowe i zmieniane produkty oraz inwestycje poddawane są ocenie już na etapie planowania, aby zapewnić pełen nadzór nad ich wpływem na środowisko wewnętrzne i zewnętrzne.

Jesteśmy w takcie wdrażania systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001, którego podstawową normą jest wspomaganie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom.

Wszelkie działania dotyczące środowiska i dostarczanych wyrobów są prowadzone w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz innymi zobowiązaniami podjętymi przez Sew-Met.

Accessibility
Zamknij opcje